Nerozumíte svému teenagerovi? Vydejte se na semináře do Šance pro Tebe


Datum publikace: 13.04.2014

Nerozumíte svému teenagerovi? Vydejte se na semináře do Šance pro Tebe

Semináře s názvem Poznej svého teenagera zaujaly rodiče už v loňském a předloňském roce natolik, že se i letos pracuje na jejich pokračování.

Účastníci seminářů se dozvědí, jak to „chodí“ ve světě dnešních dospívajících, ale i zcela praktické rady a tipy v oblasti komunikace rodiče a dítěte v teenagerovském věku.

Vedení rodičovských seminářů se opět chopí odborník na svět dospívajících Michal Zahradních a dětský psycholog Petr Pražák. „Chceme uspořádat celkem dvakrát základní seminář Poznej svého teenagera I. a také zrealizovat dvakrát následný, prohlubující seminář Poznej svého teenagera II.,“ uvádí Martina Šťastná ze Šance pro Tebe. 

První z letošních seminářů se připravuje na úterý 13. května od 17 do 20 hodin. Seminář poodkyje rodičům a dalším zájemcům prožívání a vnímání světa u dospívajícího anebo způsob, jak dospívající vidí autority.

Rodiče i další zájemci z řad těch, kteří žijí a komunikují s dospívajícími, se mohou také přihlásit na navazující seminář, který je naplánovaný na pondělí 19. května, taktéž v čase od 17 do 20 hodin. „V druhém semináři se můžete naučit už zcela praktické dovednosti v komunikaci s teenagery,“ doplňuje Martina Šťastná. 

Oba semináře Poznej svého teenagera jsou pro zájemce zcela zdarma, je ale nutné si své místo předem rezervovat na e-mailu nebo na telefonu +420 734 233 008. Semináře se konají v prostorách sídla Šance pro Tebe, ulice Štěpánkova 92, Chrudim. 

Semináře Poznej svého teenagera a Poradnu nejen pro rodiče provozuje chrudimské sdružení Šance pro Tebe už od roku 2012. Anonymní poradnu zájemci najdou přímo na webových stránkách Šance pro Tebe zde

Semináře i poradnu podporuje město Chrudim v rámci programu Zdravé město a místní Agenda 21.


Soubory ke stažení


Rychlý kontakt

Šance pro Tebe
Štěpánkova 92, Chrudim 537 01
Tel.: 469 623 501
E-mail: sance@sance.chrudim.cz

                                 
                                                

                               

              

vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2013

Copyright Šance pro Tebe, 2017  

tel: 469 623 501, e-mail: sance@sance.chrudim.cz