16.09.2017

Šance pro Tebe v Klášterních zahradách bavila děti a ukázala svou práci. Se svými talenty se představily také děti z vyloučených lokalit Chrudimska

Den s Šancí v Klášterních zahradách | Foto: Archiv Šance pro Tebe

Už po třetí v řadě se na konci srpna uskutečnila v Klášterních zahradách v Chrudimi venkovní akce, na níž organizace Šance pro Tebe představila svou činnost. Hlavním cílem však bylo sejít se a užít si pohodový letní den na konci prázdnin. 

15.09.2017

Podzim v šicí dílně Ušito s šancí

Výrobky šicí dílny Ušito s šancí

Do šicí dílny Ušito s šancí dorazil podzim v plné barevnosti. Přijďte si také nakoupit do našeho sociálního podniku Ušito s šancí, podpoříte tak dobrou věc a navíc si krásně vyzdobíte svůj domov. Šicí dílnu a obchůdek, kde si můžete vybrat anebo zadat vlastní poptávku po šité dekoraci a dalších šitých výrobcích najdete v Chrudimi ve Fortenské ulici 138. Otevřeno máme od pondělí…

15.09.2017

Jak se v létě měli naši malí klienti z vyloučené lokality v Prachovicích?

Pečení v rodinném klubu v Prachovicích | Foto: Archiv Šance pro Tebe

V polovině srpna se děti spolu s pracovnicemi Šance pro Tebe a s dobrovolnicí vydaly na pěší výlet z Prachovic na Seč. Pár dnů na to si užily sladký workshop, při němž se naučily péct věnečky. A na konci srpna je čekalo putování do Heřmanova Městce za poznáváním tamnější historie. Krátké zprávy i s fotografiemi najdete na našem webu v sekci Fotogalerie. 

13.09.2017

Hledáme nové kolegy

Hledáme nové kolegy

Vážení a milí, hledáme nové kolegy do našeho týmu. AKTUÁLNĚ na pozice: Pedagogický pracovník v Předškolce Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Klub Agora Chrudim Terénní pracovník na Chrudimsku PODROBNOSTI najdete na našem webu v sekci Volná pracovní místa. 

13.09.2017

Turistický výlet z Prachovic na Seč

Výlet na Seč | Foto: Archiv Šance pro Tebe

V polovině srpna se vydaly děti z vyloučené lokality v Prachovicích na turistický výlet směrem na Seč. Kromě hlavního cíle užít si letní radovánky, dokud přeje počasí, bylo smyslem akce také poznat nová místa a podpořit děti ve sportovním snažení.

01.09.2017

NAPSALI O NÁS | iDnes.cz: Obří nájem, společné sprchy, WC bez klíče. Život v romské ubytovně je tvrdý

MF Dnes | 29. srpna 2017: Obří nájem, společné sprchy, WC bez klíče. Život v romské ubytovně je tvrdý Desítky Romů žijí v ubytovně uprostřed polí u Čankovic na Chrudimsku. Tak trochu na konci světa. V sousední obci loni zrušili jediný obchod, do Hrochova Týnce je to skoro dva kilometry. Šance dospělých i dětí na návrat do normálního života jsou minimální. CELÉ ZNĚNÍ ČLÁNKU…

Zobrazit
18.08.2017

Zveme na DEN S ŠANCÍ v Klášterních zahradách

Plakat akce

V pátek 25. srpna 2017 zveme na další ročník Dne s Šancí pro Tebe v Klášterních zahradách v Chrudimi. Připravili jsme pro všechny návštěvníky zajímavý sportovní a doprovodný program a talentovou soutěž s názvem "Šance hledá talent".

18.08.2017

Komunitní úterky v září 2017

Program září 2017

Vážení a milí, s přicházejícím podzimem si vás opět dovolujeme pozvat každé úterý do chrudimské Agory na pravidelné Komunitní úterky.  Na zářijovém programu najdete promítání dokumentárního filmu se stále více diskutovaným tématem – záchranou semen původních odrůd rostlin a tím i vzácných genetických informací. Dokument Ohrožená semínka promítáme v úterý 5. září od 17 hodin. 

03.08.2017

Zapojte se do potravinové sbírky "I sebemenší dar může pomoci"

Ilustrační foto | Archiv Šance pro Tebe

Vážení a milí, obracíme se na vás s výzvou "Daruj, nevyhazuj aneb i sebemenší dar může pomoci". Sbíráme trvanlivé potraviny pro naše klienty, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Zapojte se také, děkujeme.

31.07.2017

Šicí dílnu "Ušito s šancí" najdete na Fléru a Facebooku

Šicí dílna na Fleru

O tom, že naše Šicí dílna "Ušito s šancí" můj svůj facebooku, již jistě víte. Nově výrobky ze šicí dílny můžete nakupovat i online na prodejním portálu Fler.cz. Kamený obchůdek pak najdete v Chrudimi ve Fortenské ulici, kde si kromě dárkového textilního zboží můžete objednat na příklad i drobné opravy oděvů. 

« Předchozí Další »
1 2 3 4 5 6 7 13 18 24

Rychlý kontakt

Šance pro Tebe
Štěpánkova 92, Chrudim 537 01
Tel.: 469 623 501
E-mail: sance@sance.chrudim.cz

                                 
                                                

                                                               

 

 

                                                     

vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2013

Copyright Šance pro Tebe, 2017  

tel: 469 623 501, e-mail: sance@sance.chrudim.cz